Summer Playground wodny plac zabaw dla dzieci!

Moc atrakcji dla najmłodszych
Kup bilet onlineKontakt

Dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy strefę północą – tutaj rządzą dzieci!

W królestwie dobrej zabawy Summer Playground znajdziesz liczne atrakcje wodne i lądowe. Dzięki nim Twoje dziecko poczuje się jak na najlepszych wakacjach, pozostając zaledwie 40 minut od centrum stolicy!

za bilet do 3 roku życia

za bilet dla dzieci od 3 do 12 lat

Dni w roku na odwiedziny

DARMOWE ATRAKCJE

PŁYTKI BASEN DLA DZIECI

PLAC ZABAW

PLAŻA

BOISKO DO SIATKÓWKI

DARMOWY PARKING

Wodny plac zabaw – tor przeszkód Hydro Warrior!

Wodny tor przeszkód z dmuchanymi zjeżdżalniami, liczne trampoliny i małe ślizgawki już nie mogą się doczekać przybycia Twojego dziecka! Hydro Warrior to zabawa dla małych i dużych, która zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce w całej Polsce pod kątem wielkości. Możesz z niej korzystać razem ze swoim dzieckiem lub dać mu się wyszaleć pod okiem instruktorów. Ty decydujesz!

Przygody na lądzie!

Jeśli wodny tor przeszkód(!) nie zużył całej energii Twojego dziecka, to po wyjściu na brzeg czekają na nie kolejne atrakcje (wszystkie bezpłatne): zjeżdżalnie, huśtawki i zadaszony, płytki basen. Bezpieczeństwa przypilnuje nasz zespół ratowniczek i ratowników. Ty w tym czasie możesz skorzystać z chwili dla siebie i odpocząć w naszej strefie relaksu.

Wodny plac zabaw dla dzieci

 
Wakacje to czas na słoneczne swawole na świeżym powietrzu i korzystanie z pięknej pogody. Te upalne dni najlepiej spędzić z dala od zgiełku wielkiego miasta, gdzieś gdzie można bezpiecznie bawić i pluskać się do woli, spędzając czas na wspólnej zabawie z dziećmi. Takim miejscem jest właśnie SUMMER PLAYGROUND, gdzie znajdziecie
atrakcje dla dzieci i rodziców w okolicach Warszawy! Największy w Polsce wodny plac zabaw to masa frajdy dla osób w każdym wieku, od najmłodszych do najstarszych gości.
Dowiedz się, dlaczego warto nas odwiedzić całą rodziną i sprawdź nasze atrakcje dla dzieci. Mazowieckie jest bliżej, niż myślisz!

Poznaj nasz dmuchany plac zabaw!

Dmuchany plac zabaw, który oferujemy na terenie SUMMER PLAYGROUND to największa inwestycja tego typu w Polsce. Wodny tor przeszkód charakteryzuje się rozbudowanym systemem zjeżdżalni, ślizgawek oraz trampolin, które zapewnią moc frajdy dla każdego dziecka oraz jego rodziców. Dmuchany wodny plac zabaw daje nieskończone możliwości zabawy, dzięki czemu możecie wspólnie zjeżdżać, bawić się i cieszyć się mnóstwem atrakcji, jakie gwarantuje wodny tor przeszkód. Wodne place zabaw są doskonałą
okazją na nauczenie się przez malucha podstaw motoryki i zapanowania nad swoim ciałem oraz równowagą, co nie jest łatwe na powierzchni wody. To także możliwość na poznanie rówieśników, dzięki czemu dziecko uczy się nawiązywać przyjaźnie poprzez zabawę.

Bezpieczna zabawa to podstawa

​Zapewnienie bezpieczeństwa nad wodą to podstawa. Woda potrafi być niebezpieczna i stwarza zagrożenie zarówno u doświadczonych jak i początkujących pływaków. Aby zapewnić wam bezpieczeństwo na terenie naszego parku SUMMER PLAYGROUND, każdy z chętnych do skorzystania z wodnego toru przeszkód zostaje wyposażony w kapok oraz kask, mające na celu asekurować i chronić uczestników w każdym wieku. Ponadto, nad

ogólnym bezpieczeństwem wszystkich osób znajdujących się w wodzie czuwa zespół doświadczonych instruktorów, którzy ciągle monitorują teren, by w razie potrzeby ruszyć na pomoc.

Wodne szaleństwo i co dalej?

Po szaleństwie na wodnym torze przeszkód możecie skorzystać z naszej strefy relaksu i odpocząć. Przygotowaliśmy dla was specjalne miejsce, gdzie będziecie mogli zebrać siły, by móc po chwili dalej cieszyć się atrakcjami, jakie dla was przygotowaliśmy. Jeśli jednak wasze pociechy nadal mają energię po wodnym torze przeszkód, zapraszamy do skorzystania z naszego lądowego placu zabaw, gdzie również czekają zjeżdżalnie, huśtawki oraz zadaszony brodzik, które z pewnością przypadną do gustu twojego malucha. Wodne place zabaw SUMMER PLAYGROUND to doskonały pomysł na to jak miło i bezpiecznie spędzić letnie dni z rodziną i przyjaciółmi. Nasz park gwarantuje świetną zabawę dla gości w różnym wieku, kusząc dodatkowymi atrakcjami, które przypadną do gustu nie tylko dzieciom.
Wpadnijcie do nas i sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy w SUMMER PLAYGROUND! To tylko 50 km od Warszawy!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Poza zespołem ratowniczym, w Summer Playground porządku pilnuje ekipa porządkowych. Woda jest skrupulatnie badana przez inspektorat sanitarny raz w miesiącu, a części wspólne są regularnie dezynfekowane. 

Wybierasz się do nas i nie chcesz stać w kolejkach ze swoim dzieckiem? Już teraz zamów bilet online i skorzystaj z opcji szybkiego wejścia

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Sprawdź inne WODNE atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl