Summer Playground wodny plac zabaw dla dzieci!

Moc atrakcji dla najmłodszych.
Kup bilet onlineKontakt

Dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy strefę północą – tutaj rządzą dzieci!

W Summer Playground stworzyliśmy wyjątkowy plac zabaw, gdzie dzieci są prawdziwymi władcami. W królestwie dobrej zabawy Summer Playground znajdziesz liczne atrakcje wodne i lądowe. Dzięki nim Twoje dziecko poczuje się jak na najlepszych wakacjach. A to wszystko zaledwie 40 minut od centrum stolicy!

za bilet do 3 roku życia

za bilet dla dzieci od 3 do 12 lat

Dni w roku na odwiedziny

DARMOWE ATRAKCJE

Ikona Basen

PŁYTKI BASEN DLA DZIECI

PLAC ZABAW

PLAŻA

BOISKO DO SIATKÓWKI

DARMOWY PARKING

WODNY PLAC ZABAW DLA DZIECI

Wakacje to czas na słoneczne swawole na świeżym powietrzu i korzystanie z pięknej pogody. Te upalne dni najlepiej spędzić z dala od zgiełku wielkiego miasta, gdzieś, gdzie można bezpiecznie bawić i pluskać się do woli, spędzając czas na wspólnej zabawie z dziećmi.

Summer Playground jest ciekawą atrakcją dla starszych i najmłodszych dzieci oraz rodziców znajdujących się w okolicach Warszawy. Największy w Polsce wodny plac zabaw to masa frajdy dla osób w każdym wieku, od najmłodszych do najstarszych gości.

Sprawdź nasze najciekawsze atrakcje dla dzieci i dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić nas całą rodziną. Województwo Mazowieckie jest bliżej niż myślisz!

Dziecko w kasku na wodnym torze przeszkód

tor przeszkód Hydro Warrior!

Wodny tor przeszkód z dmuchanymi zjeżdżalniami, liczne trampoliny, dmuchane zabawki i małe ślizgawki już nie mogą się doczekać przybycia Twojego dziecka! Hydro Warrior to zabawa dla małych i dużych, a rozmiary placu zabaw zajmują zaszczytne pierwsze miejsce w całej Polsce.

Dmuchany plac zabaw, który oferujemy na terenie Summer Playground to największa inwestycja tego typu w Polsce. Wodny tor przeszkód charakteryzuje się rozbudowanym systemem zjeżdżalni, ślizgawek oraz trampolin, które zapewnią moc frajdy dla każdego dziecka oraz jego rodziców. Już teraz, możecie wspólnie zjeżdżać, bawić się i cieszyć się mnóstwem atrakcji, jakie gwarantuje wodny tor przeszkód.

W PARKU WODNYM ZABAWĘ ŁĄCZYMY Z NAUKĄ!

Wodne place zabaw stanowią doskonałą platformę do nauki dla maluchów, umożliwiając im rozwijanie podstaw motoryki, możliwość zdobywania kontroli nad własnym ciałem i doskonalenia równowagi, co w szczególności jest wyzwaniem na powierzchni wody.

To nie tylko czas na rozrywkę, ale również okazja do nawiązywania pierwszych przyjaźni. Poprzez wspólną zabawę, maluchy mają możliwość poznawania rówieśników, ucząc się jednocześnie wartości współpracy i komunikacji.

Chłopiec bawiący się na placu zabaw

WODNE SZALEŃSTWO I CO DALEJ?

Po szaleństwie na wodzie, możecie skorzystać z naszej strefy relaksu i odpocząć. Specjalne dla Was, stworzyliśmy miejsce, gdzie będziecie mogli zebrać siły, by móc po chwili dalej cieszyć się atrakcjami, jakie dla Was przygotowaliśmy.

DMUCHANY PLAC ZABAW, CZYLI ZABAWY CIĄG DALSZY

Jeśli wodny tor przeszkód nie zużył całej energii Twojego dziecka, to po wyjściu na brzeg czekają na niego kolejne atrakcje: zjeżdżalnie, huśtawki i zadaszony, płytki basen.

MIEJSCE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Wodne place zabaw Summer Playground to doskonały pomysł na to jak fajnie i bezpiecznie spędzić letnie dni z rodziną i przyjaciółmi. Nasz park rozrywki gwarantuje świetną zabawę dla gości w różnym wieku, kusząc dodatkowymi atrakcjami, które przypadną do gustu nie tylko dzieciom.

BEZPIECZNA ZABAWA TO PODSTAWA

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom nad wodą to podstawa. Woda potrafi być niebezpieczna i stwarza zagrożenie zarówno u doświadczonych jak i początkujących pływaków. Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo na terenie naszego kompleksu Summer Playground, każdy z chętnych do skorzystania z wodnego toru przeszkód zostaje wyposażony w kapok oraz kask, mające na celu asekurować i chronić uczestników w każdym wieku.

Uśmiechający się ratownik

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ INSTRUKTORÓW

Ponadto, nad ogólnym bezpieczeństwem wszystkich osób znajdujących się w wodzie czuwa zespół doświadczonych instruktorów, którzy stale monitorują teren, by w razie potrzeby ruszyć na pomoc.

CZYSTA PLAŻA I WODA

W Summer Playground dbamy także o porządek i czystość, ponieważ uważamy, że są one kluczowe dla bezpieczeństwa wszystkich naszych gości. Poza regularnymi czynnościami zespołu ratowniczego, nasi pracownicy czuwają nad utrzymaniem czystej plaży oraz wody, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą spokoju i zabawy. Dodatkowo, woda w Summer Playground jest skrupulatnie badana przez inspektorat sanitarny co miesiąc, a wszystkie inne obszary poddawane są regularniej dezynfekcji.

KUP BILET ONLINE I NIE STÓJ W KOLEJCE!

Wybierasz się do nas i nie chcesz stać w kolejce ze swoim dzieckiem? Zaplanuj swoją wizytę rezerwując bilety online i ciesz się szybszym dostępem do atrakcji!

Wpadnijcie do nas i sprawdźcie jak wspaniałe atrakcje przygotowaliśmy dla Was w Summer Playground. Tylko 50 km od Warszawy!

Rodzina na leżakach na plaży

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Mapa dojazdu - Summer Playground

Sprawdź inne WODNE atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl