Summer Playground wodny plac zabaw dla dzieci!

Moc atrakcji dla najmłodszych
Kup bilet onlineKontakt

Dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy strefę północą – tutaj rządzą dzieci!

W królestwie dobrej zabawy Summer Playground znajdziesz liczne atrakcje wodne i lądowe. Dzięki nim Twoje dziecko poczuje się jak na najlepszych wakacjach, pozostając zaledwie 30 minut od centrum stolicy!

za bilet do 3 roku życia

za bilet dla dzieci od 3 do 12 lat

Dni w roku na odwiedziny

DARMOWE ATRAKCJE

PŁYTKI BASEN DLA DZIECI

PLAC ZABAW

PLAŻA

BOISKO DO SIATKÓWKI

DARMOWY PARKING

Wodny plac zabaw – tor przeszkód Hydro Warrior!

Wodny tor przeszkód z dmuchanymi zjeżdżalniami, liczne trampoliny i małe ślizgawki już nie mogą się doczekać przybycia Twojego dziecka! Hydro Warrior to zabawa dla małych i dużych, która zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce w całej Polsce pod kątem wielkości. Możesz z niej korzystać razem ze swoim dzieckiem lub dać mu się wyszaleć pod okiem instruktorów. Ty decydujesz!

Przygody na lądzie!

Jeśli wodny tor przeszkód(!) nie zużył całej energii Twojego dziecka, to po wyjściu na brzeg czekają na nie kolejne atrakcje (wszystkie bezpłatne): zjeżdżalnie, huśtawki i zadaszony, płytki basen. Bezpieczeństwa przypilnuje nasz zespół ratowniczek i ratowników. Ty w tym czasie możesz skorzystać z chwili dla siebie i odpocząć w naszej strefie relaksu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Poza zespołem ratowniczym, w Summer Playground porządku pilnuje ekipa porządkowych. Woda jest skrupulatnie badana przez inspektorat sanitarny raz w miesiącu, a części wspólne są regularnie dezynfekowane. 

Wybierasz się do nas i nie chcesz stać w kolejkach ze swoim dzieckiem? Już teraz zamów bilet online i skorzystaj z opcji szybkiego wejścia

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Sprawdź inne WODNE atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl