Czas na ucztowanie i imprezowanie!

Sprawdź kartę dań w Beach Barze lub rozdawaj karty na zorganizowanej przez siebie imprezie w Summer Playground!
sprawdź menuKontakt

uczta na dworze królewskim!

Dania z Beach Baru możesz zjeść pod klimatycznym, istnie królewskim baldachimem, cały czas pozostając na świeżym powietrzu.
To wyjątkowa otwarta przestrzeń, którą znajdziesz przy strefach gastronomicznych, w tym – tuż obok sceny DJ-a! Uczyń z niej swoją bazę wypadową na imprezę w wielkim stylu lub wykorzystaj jej urok do organizacji własnego przyjęcia!

ZNANI DJE I KLUBOWE NAGŁOŚNIENIE

Wyselekcjonowana oferta cateringowa

ANIMACJE DLA DZIECI

BARMAN

Odwiedź Beach Bar i sprawdź, jak smakuje lato!

Odpoczywaj na 100% sącząc ulubione procenty lub słodkie koktajle. Skosztuj wyśmienitych dań prosto z grilla lub wgryź się w świeżo wysmażonego burgera! Beach Bar zaprasza Cię na sezonową ucztę codziennie od 10:00 do 18:00!

Zorganizuj swoją imprezę w Summer Playground!

Urodziny? Wieczór panieński lub kawalerski? A może firmowa integracja? W Summer Playground zorganizujemy każde wydarzenie zgodnie z Twoimi wymaganiami! Napisz tylko, czego potrzebujesz, a my postaramy się to dla Ciebie ogarnąć. Wypełnij formularz i odbierz spersonalizowaną ofertę szampańskiej zabawy!

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze plaże są badane co miesiąc przez inspektora sanitarnego. Piasek jest dokładnie przesiany i wolny od jakichkolwiek odpadów. A nad bezpieczeństwem wszystkich gości czuwa doświadczony zespół ratowniczek i ratowników!

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Sprawdź inne plażowe atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl