Baw się w swoim stylu w strefie VIP!

Zabawa na całego na własnych zasadach.
KUP BILET ONLINEKontakt

Spędź czas w swoim elitarnym gronie!

W strefie VIP na plaży znajdziesz ultrawygodne leżaki i specjalne loże – tylko dla Ciebie i Twoich bliskich. Tutaj możecie się bawić na własnych zasadach, w każdej chwili korzystając z uroków zielonych terenów oraz wodnych atrakcji Summer Playground!

Leżaków premium

zestaw 2 leżaków pod żaglem przeciwsłonecznym + stolik

ODPOCZYNEK NA TWOICH ZASADACH

Summer Playground to miejsce stworzone dla naszych klientów z myślą, aby każdy klient mógł odpocząć i zrelaksować się w taki sposób, jaki chce. Dlatego nasza oferta obejmuje nie tylko rozrywkę, sporty wodne czy plac zabaw dla najmłodszych, ale również strefę prywatną. To coś więcej niż zwykła przestrzeń do zabawy. Poznaj ofertę VIP!

Rodzina na leżakach na plaży

PRYWATNOŚĆ I KOMFORT STREFY VIP

Cenisz sobie prywatność? Doskonałą obsługę? Wybierając strefę VIP, możesz korzystać z ekskluzywnych loży i wydzielonych obszarów. W tym miejscu możesz cieszyć się spokojem bez względu na to, czy odpoczywasz sam, czy w towarzystwie bliskich. Tutaj możesz się zrelaksować, odciąć od zewnętrznego świata i w pełni odpocząć.

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich dostępnych możliwości, jakie oferuje nasza strefa VIP. To miejsce, które dostosowaliśmy do Twoich potrzeb. Odkryj, jak przyjemny i odprężający może być odpoczynek w Summer Playground.

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na relaks, czy na elitarną zabawę, nasza strefa VIP jest idealnym miejscem. Nasi pracownicy zadbają o Twój komfort i prywatność.

Strefa relaksu na plaży

SKORZYSTAJ Z PEŁNEJ OFERTY SUMMERplay

Szukasz emocjonujących przygód, czy spokojnego odpoczynku? W naszym parku nie brakuje opcji do wyboru. Możesz skorzystać z wodnych torów przeszkód i dmuchanych placów zabaw, po zaciszne strefy relaksu.

Na terenie parku znajduje się również Beach Bar, gdzie możesz poprosić naszą pomocny personel o przekąski, a w szczególności o dania prosto z grilla, napoje czy ulubione trunki.

Nasza strefa VIP powstała przede wszystkim z myślą o relaksie. Specjalne loże oraz prywatne leżaki zapewnią Ci prywatność oraz odpoczynek. Dołącz do nas i skorzystaj z wyjątkowej strefy VIP Summer Playground!

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy najwyższy standard czystości i bezpieczeństwa na naszych plażach. Regularne badania, przeprowadzane co miesiąc, przez inspektora sanitarnego gwarantują, że nasze wybrzeże jest wolne od wszelkich zagrożeń zdrowotnych.

Z kolei piasek, który stanowi nieodłączną część plażowego relaksu, jest precyzyjnie przesiewany, aby zapewnić komfort i higienę.

Uśmiechający się ratownik

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Mapa dojazdu - Summer Playground

Sprawdź inne plażowe atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl