Wybierz aquazorbing

I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE KULA TO KSZTAŁT IDEALNY… DO ZABAWY!
Kup bilet onlineKontakt

Co jest lepszego od chodzenia po wodzie? Turlanie się po niej podczas aquazorbingu!

Wskakuj do przezroczystej kuli i eksperymentuj z własną zręcznością! Przemieszczaj się po gładkiej tafli wody rekreacyjnie lub stań do rywalizacji w wodnym wyścigu. Ta kula daje fula dobrej zabawy!

Gwarancja przestrzeni w wodzie

Za 30 min zabawy

Dni w roku na odwiedziny

Bezpieczeństwo na wodzie

SZKOLENIE Z ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

Grafika - koło ratunkowe

OPIEKA INSTRUKTORA

Grafika Pływanie

REGULARNIE BADANA WODA

NA CZYM POLEGA WATER WALkING BALL?

Water walking ball to przezroczysta, nadmuchiwana kula wodna, która pozwala użytkownikom chodzić po powierzchni wody. Dosłownie! Wskakując do przezroczystej kuli, możesz chodzić, biegać, a nawet tańczyć, podczas gdy ona obraca się i przemieszcza po wodzie. To uczucie jest po prostu nie do opisania!

I pamiętaj, pomimo wielu emocji, jakie dostarcza możliwość chodzenia po wodzie, water walking ball to bezpieczna zabawa, która uchodzi na sucho. Wypróbuj swoją równowagę oraz zręczność. Spróbuj utrzymać się na nogach w obracającej się kuli. Czy uda Ci się przejść całą drogę bez upadku? Przekonaj się wchodząc do water walking ball.

 

Ludzie na plaży

AQUAZORBING to ZABAWA DLA KAŻDEGO!

Aquazorbing, to zabawa, która pozwoli doświadczyć Ci niezapomniane wrażenia w zupełnie nowy sposób. Wskakuj do dużej, nadmuchiwanej kuli wodnej i przekonaj się, jak fascynujące może być chodzenie po wodzie.

Nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności, aby spróbować tej rozrywki, jaką jest aquazorbing. Water walking ball jest bezpieczna, a materiał, z którego jest zbudowana, jest odporny i wytrzymały.

 

Nasz doświadczony zespół zawsze dba o to, by każdy uczestnik czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas zabawy. Dlatego, zapewniamy szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz opiekę instruktora. Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, czy dorosłym, water walking ball dostarczy Ci mnóstwa radości i śmiechu!

Dla kogo Jest AQUAZORBING?

R

Dla osób, które chcą przebić chodzenie po wodzie!

R

Dla małych i dużych gości!

R

Dla wszystkich spragnionych najlepszej zabawy latem 2024!

Dziecko w kuli do aquazorbingu

IDEALNY POMYSŁ NA INTEGRACJĘ, IMPREZĘ I URODZINY

Water ball to świetny sposób na integrację wśród pracowników i przyjaciół. Ponadto zapewnia niesamowite wrażenia i emocje. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny, water walking ball jest idealnym wyborem! To niezapomniana atrakcja, która wprawi w zachwyt zarówno młodszych, jak i starszych gości.

Organizując urodziny z taką atrakcją jak aquazorbing, możesz być pewien, że będą to jedne z tych urodzin, o których wszyscy będą mówić jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Zatem, jeśli planujesz imprezę integracyjną, urodziny lub inne wydarzenie, water walking ball z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

Grupa ludzi wchodzących do wody

RAJ DLA SPRAGNIONYCH ROZRYWKI NA WODZIE

Summer Playground to miejsce, gdzie każdy miłośnik wodnych przygód znajdzie coś dla siebie! Kula wodna do aquazorbingu to dopiero początek. Sprawdź także nasz wodny tor przeszkód, wakeboard czy skimboarding.

A może wolisz odpoczynek na plaży? Znajdziesz u nas strefę relaksu, boiska do siatkówki czy stoły do ping-ponga. Mamy wszystko czego potrzebujesz!

Bezpieczeństwo

Nasze plaże są badane co miesiąc przez inspektora sanitarnego. Piasek jest dokładnie przesiany i wolny od jakichkolwiek odpadów. A nad bezpieczeństwem wszystkich gości czuwa doświadczony zespół ratowniczek i ratowników.

Uśmiechający się ratownik

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Mapa dojazdu - Summer Playground

Sprawdź inne WODNE atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl