Popłyń w dobrej zabawie – wybierz skimboard!

Zajawka prosto z Kaliforni!
Kup bilet onlineKontakt

BĄDŹ NA FALI

Wybierz tor skimboardowy i pokonaj nawet 20 metrów jednym sprawnym ślizgiem! Spędź czas aktywnie na dobrej zabawie: naucz się efektownych trików, popracuj nad koordynacją ruchową, przetestuj swoją zręczność i… pobij rekordy naszych gości! To co? Podejmujesz wyzwanie?

Za zabawę na torze

Dni w roku na odwiedziny

Moc wrażeń i atrakcji wodnych w SummerPlay!

W Summer Playground zapewniamy moc wrażeń i atrakcji! Nasz tor skimboardowy z powodzeniem dostarczy niezapomnianych emocji wszystkim gościom. Chcesz doświadczyć ślizgu na wodzie? Marzysz o tym, aby doznać niezapomnianych emocji, a jednocześnie poprawić swoją równowagę? W takim razie skimboard to aktywność, stworzona właśnie dla Ciebie! Spakuj, co trzeba i spędź wyjątkowy czas nad wodą w Summer Playground!

Mężczyzna na skimboardzie

CZYM JEST SKIMBOARD?

Skimboard to deska, służąca do uprawiania jednego ze sportów wodnych, czyli skimboardingu. Polega on na ślizganiu się po fali lub na płytkiej warstwie wody morza, jeziora czy innego zbiornika wodnego. Początkowo może to nie być zbyt łatwe zadanie, ponieważ stojąc na desce, musisz wykazać się niemałą równowagą i koordynacją ruchową.

Nasz tor skimboardowy dedykowany jest jednak zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Dzięki temu każdy niezależnie od doświadczenia może czerpać radość z jazdy na desce. Kluczowe jest jednak dostosowanie prędkości do umiejętności oraz odpowiedni model deski.

JAK WYBRAĆ DESKĘ DO SKIMBOARDINGU?

Elementem, różniącym deski, służące do skimboardingu, jest przede wszystkim ich materiał. W zależności od dostępności produktów możesz dokonać wyboru pomiędzy pianką a drewnem. Dostępne rodzaje desek różni także ich kształt i rozmiar, które należy uzależnić od poziomu posiadanych umiejętności, ogólnej koordynacji ruchowej oraz wagi.

W przypadku osób początkujących oraz dzieci zalecamy deski o mało zakrzywionych noskach i ogonach. Dają one poczucie stabilności i umożliwiają utrzymanie równowagi podczas balansowania na falach. Jeśli chodzi o rozmiar deski – po większe modele sięgać powinny osoby o większej wadze.

Skimboard na plaży Summer Playground!

Skimboarding należy do tej grupy sportów wodnych, którą może spróbować niemalże każdy z nas. Masz dość biernego spędzania czasu na plaży i nudzi Cię zwykłe przesiadywanie nad rzeką lub na brzegu jeziora? Marzysz o tym, aby porwała Cię fala? W takim razie tor skimboardowy jest stworzony specjalnie dla Ciebie!

Mężczyzna ze skimboardem

Balansowanie na powierzchni wody dostarczy Ci niesamowitych i niezapomnianych wrażeń! Oprócz tego zadbasz o swoją kondycję i równowagę. Łap za odpowiednią deskę i już dziś rozpocznij swoją wodną przygodę! Na plaży Słopsk w Summer Playground czeka Cię ogrom atrakcji wodnych i lądowych, dzięki którym Twoje wakacje będą niezapomniane.

Tor skimboardowy – Twoje miejsce do eksperymentowania!

Tory skimboardowe to idealne miejsce do rozwijania umiejętności i wypróbowania nowych trików. Czy jesteś gotów na ślizg przy pełnej prędkości i skoki na wodzie? To tu możesz poczuć prawdziwą adrenalinę i sprawdzić swoje granice.

Wykorzystaj nasz tor skimboardowy do doskonalenia swoich umiejętności i stań się mistrzem ślizgu na powierzchni wody.

Dla kogo Jest SKIMBOARD?

R

Dla osób preferujących wyśmienitą zabawę wodno-lądową!

R

Dla poszukujących niezapomnianych chwil z przyjaciółmi, drugą połówką lub dziećmi!

R

Dla wszystkich spragnionych niezapomnianych doświadczeń w wakacje 2024!

Grupa znajomych na torze do skimboardu
Uśmiechający się ratownik

Bezpieczeństwo

Nasze plaże przechodzą regularne, miesięczne kontrole ze strony inspektora sanitarnego, a piasek jest starannie przesiewany i pozbawiony wszelkich odpadów.

Dodatkowo, nad Twoim bezpieczeństwem czuwa doświadczony zespół ratowniczek i ratowników. Mimo tych środków, zalecamy, aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z wody, a także, aby dbać o swoje bezpieczeństwo oraz innych.

Jak dojechać do SUMMER PLAYGROUND?

Z Warszawy jedź trasą S8 w kierunku Białegostoku, wybierz zjazd na Niegów. Następnie drogą lokalną kieruj się w kierunku Słopska.

Google Maps

Kliknij tutaj, aby otworzyć mapę dojazdu do nas!

Summer Playground, 07-230 Słopsk, Góralska 14

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. | 10:00 - 18:00 | Weekend | 10:00 - 20:00

Mapa dojazdu - Summer Playground

Sprawdź inne WODNE atrakcje!

Masz pytania?

Pisz, dzwoń - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ!

+48 696-834-398

Napisz!

kontakt@summerplayground.pl